Majstrovské zápasy 2009/2010

18.kolo 19.6.2010 o 153o hod

Šk fanclub Púchov - Šebešťanová 1:1 (0:1)

Cichák-Ofúkaný,Škrko,Maco,Blaho(66Ačko)-Kučera,Kadlec(21Kuchta),Klučka,Moško-Mareček,Kalus L.

Posledný zápas sa začal s oneskorením,keďže delegovaný rozhodca neprišiel a tak zápas odpískal

po 30minútovom čakaní Bodorík... V úvodných piatich minútach zápasu fanclub súpera priklincoval

na jeho polovicu,doslaova mu nepožičal lopta,zdalo sa že tento zápas bude jasnou záležitosťou,

opak bol však pravdou. V ďalšom priebehu sa prejavila kvalitnejšia záloha na strane hostí a nervozita

a nepresnosti na strane fanclubu. Hostia si utvorili veľkú prevahu,ktorá vyvrcholila v 20 minúte,

keď strelu mieraciu do brány,ešte v snahe zabrániť tomu Blaho poslal do opačnej strany ako stál

brankár a bolo 0:1. Takmer celý prvý polčas sa hralo na domácej polovici,výnimkou bola 40

minúta keď sa po centri ocitol vo výskoku L.Kalus pred opustenou bránou,ale loptu minul.

Už v 40 sekunde poslal do tutovky Kuchta Klučku,ktorý však sám pred brankárom poslal

strelu z 10 metrov len do stredu brány. V 50 minúte sa výborne uvoľnil v šesnástke L.Kalus,

ale jeho strelu vyrazil brankár na roh.Hostia boli stále lepší v poli,ale najväčšie možnosti

mali po svojich dlhých autoch s ktorými si však výborne poradil Cichák. V 60 minúte sa dravo

uvolnil Mareček,ale jeho strela len lízala brvno. V 62 minúte sa zaskvel Cichák Keď strelu

z 25 metrov vyrazil skvelou robinzionádou. V 70 minúte Kuchta poslal center na zadnú tyč

kde nikým nekrytý hlavou skóroval Mareček. V 80 minúte hostia už dvíhali ruky nad

hlavu,keď z metra hlavou po centri skóroval Petrík,ale našťastie stál v postavení mimo hry.

V 90 minúte mal na kopačke rozhodnutie L.Kalus,keď sa dostal aj za brankára,ale jeho

strelu zachytil na bránkovj čiare obranca.

17.kolo 13.6.2010 o 17oo hod

Horná Breznica - Šk fan club Púchov 2:7 (2:5)

Bodorík-Škrko,Moško,Blaho,Maco-Kučera,Rosina,Kresáň,Pišoja(46 Cichák)-Kalus L.,Mareček

Domáci nastúpil ako tradične opäť v zmenenej zostave,keďže pribudli opať absencie. Domáci

hrali v úvode o dvoch hráčov menej,aj keď postupne prišli hráči ktorí zvýšili počet na 11.,.

Fanclub sa ujal vedenia v 5 minúte po rýchlom vysunutí Marečka,ktorý s prehľadom

otovril skóre. V 10 minúte prišla obligátna chyba,keď Bodorík najskôr strelu so 7 metrov vyrazil,

a nikým nekrytý hráč vrátil nekrytému Ivanišovi na päťku,ktorý vyrovnal. Fanclub bol nervózny

,kazil veľa prihrávok,no našťastie mal v drese nestarnúceho Marečka,ktorý v 20 minúte zvýšil na 2:1.

O dve minúty bolo už 3:1,keď hlavou skóroval Kresáň. V 35 minúte dostal pod tlak brankára Kalus,

využil jeho zaváhanie a takmer z bránkovej čiary zvýšil 4:1. V 40 minúte podčiarkol svoj výborný

výkon Mareček ,ktorý tretím gólo zvýšil na 5:1.V poslednej minúte prišiel zbytočný faul Moška

a z následnej penalty domáci znížili na 5:2. V úvode druhého polčasu mali domáci dva nájazdy

na bránu domáci,Bodorík však bol úspešnejší. Potom už prevzal opäť iniciatívu fanclub,začal

kombinovať a vytvárať si šance. Najskôr trafil brvno Cichák,potom prišli skvelé momenty Blaha,

ktorý najskôr z hranice šesnátky páradne vystrelil,ale lopta opečiatkoval brvno a o pár minút

sa ako lasička preštrikoval medzi obrancami domácich a skvele sa zavesil na center,len jeho

hlavičke chýbali centimetre... V 75 minúte ukončil debaty o dráme Kalus,ktorý po peknej kombináci

zvýšil na 6:2. V 85 minúte po ruke domácich kopal fanclub penaltu,diváci a hráči si žiadali Blaha,

ale Pavol nechal realizáciu na Kučeru,ktorý s prehľadom zvýšil na konečných 7:2

16.kolo 6.6.2010 o 17oohod

Šk fan-club-Tŕstie 3:3(1:2)

Bodorík-Moško,Maco,Blaho(45Mareček),Ofúkaný-Kučera,Kresáň,Klučka J.,Furik Ma.(16Cichák(40Ačko)-

Škrko,Kalus L.

Po sérii dvoch prehier nastúpil fanclub na zápas nalomení,čo hostia využívali na rýchle útočné kontry.

V 10 minúte po sérii chýb v obrane zavŕšil dielo skazy  Maco,ktorý preloboval nekoncetrovaného Bodoríka

a poslal hostí do vedenia. V 20  minúte si po krátkej päťke nerozumeli Maco s Blahom a bolo 0:2.

O 5 minút mali hostia ďaľšie dve výborné šance,Bodorík však našťastie zachránil. V 35 minúte

po zlej zahranej štandartke,ukázal Ofúkaný v čom je cenný pre fanclub-jeho dôraz a agresivita

znamenala gól,ktorým vrátil fanclub do zápasu. V 60 minúte prišla obligátna chyba v prechodovej

fáze do útoku a po rýchlej kontre hostí bolo 1:3. Až do 70 minúty mali hostia veľkú prevahu,

našťastie však už svoje šance nepremenili. Posledná dvadsaťminútovka patrila domácim,

aj keď ľúbiva hra to nebola,bol to boj s nepriazňou osudu. V 80 minúte našiel dlhý aut Lukáša

Kalusa Marečka,ktorý hlavou znížil na 2:3. Fanclub priklincoval Tŕstie pred šesnástku,ale

finálna fáza mu nevychádzala. Veď strela do priestoru brány bola len Škrkova z 30 metrov.

V 95 minúte prišlo vykúpenie,keď Kučera z 30 metrov od autovej čiary nádhernou krížnou

strelou vyrovnal! Ba vzápätí keby Moško v dobrej pozícii miesto prihrávky volil strelu...

Treba povedať,že hostia boli v tomto zápase jednoznačne futbalovejší,ale naše mužstvo

nechalo na ihrisku srdiečko,preto zaslúžená remíza.

dohrávka 13.kola 4.6.2010 o 173o hod

Praznov-Šk fan club Púchov 5:1(2:0)

Bodorík-Ofúkaný,Moško,Maco(65 Mareček),Blaho-Kučera,Cichák,Kadlec,Klučka J.-ŠKrko(60Ačko),Rosina

Fanclub nastúpil v dohrávke značne pozliepanej zostave,keďže mu z rôznych príčin chýbalo sedem hráčov

zostavy. V úvodnej 20 minútovke sa hralo viac na púchovskej strane,bez výrazných šancí. V 25 minúte

poslal do uličky Šaradína domáci záložnik,Bodorík prihrávku len zrazil za seba a Šaradin loptu poslal

do siete. V 30 minúte po rohu zvyšoval nikým nekrytý hlavou Šaradín na 2:0. V 40 minúte "vymyslel"

penaltu Bušovský,ale Šaradín mieril vedľa. V druhom polčase v 55 minúte opäť vymyslel penaltu

Bušovský,tentokrát bol Praznovský strelec úspešný a zvýšil na 3:0. V 65 minúte sa uvoľnil na šesnástke

Šaradín a svojou strelou prekvapil zamrznutého Bodoríka-4:0. V 70 minúte po vyšachovaní obrany

domáci zvýšili na 5:0. Treba povedať ,že v druhom polčase hral fanclub ofenzívejnjšie,hlavne Ofúkaný

hýril streleckou aktivitou,a ak by P.Rosina niektoré situácie riešil prihrávkou miesto strely,mohol

vsietiť niekoľko gólov. Čestný úspech vsietil po prihrávke Marečka Ačko. Znížiť mohol ešte Cichák,

ale mieril len pánu bohu do okien.

15.kolo 30.5.2010 o 17oo hod

Podvažie B-Šk fan club Púchov 4:1(3:0)

Bodorík-Kadlec,Blaho,Moško,Škrko-Kučera,Klučka J.,Kresáň,Klučka M.-Ačko(50Furik),Cichák

Stretnutie poznačil vytrvalý dážd a ťažký terén s ktorým sa podstatne lepšie vysporiadali

domáci hráči.Fanclub odohral veľmi zlý prvý polčas,chýbalo nasadenie,pohyb bez lopty,

presnosť prihrávok čo domáci využili na vedúci gól už v 5 minúte. Na 2:0 zvyšovali domáci

v 20 minúte a v 30 minúte pustil Bodorík za svoj chrbát strelu do stredu brány. Jedinú šancu

do prestávky mal Cichál ,ale mieril len vysoko nad.Druhý polčas začal fanclub lepšie,začal

využívať hlavne ľavú stranu a hneď v úvode mohol znížiť M.Klučka,ktorý však na päťke

miesto strely z prvej loptu spracovával a o ňu aj prišiel. V 60 minúte domáci z rýchleho

protiútoku po zle zahratej štandartke J.Klučka zvýšili na 4:0. V 70 minúte vybojoval Škrko

loptu prihral ju Kučerovi,ktorý poslal center na voľného Moška,ktorý nekompromisne znížil

na 4:1. Až do záveru zápasu mal fanclub niekoľko šancí na zdramatiozovanie zápasu,

ale nevyužil ich. V nadstavenom čase zápasu inkasoval M.Klučka za reči zbytočnú druhú žk

v zápase,čo znamenalo vylúčenie a tým pádom jeho absenciu v ďaľších zápasoch. Hneď

vzápätí nasledoval záverečný hvizd ,ktorý znamenal zaslúžené víťaztvo domácich 4:1.

14.kolo 3.b triedy 23.5.2010 o 17oo hod

Šk fan club Púchov-Lazy pod Makytou 3:1 (3:0)

Bodorík-Moško,Kadlec,Blaho,Škrko-Klučera,Kresáň(30Ofúkaný),Klučka J.,Klučka Ma.(90mMa.Furik)-

Rosina 80(Cichák),Kalus L.(75 Michňo)

V derby zápase nastúpil fanclub po trojtýždňovom voľne zdravo nabudený a pred 150 divákmi

sa pustil do súpera s veľkou vervou. Už v 12 minúte si Rosina obhodil brankára hostí a už už mieril

na prázdnu bránu,ale brankár hostí ho stiahol k zemi. Rozhodca však miesto karty čevenej vytiahol

kartu žltú a z nasledujúceho priameho kopu Kresáň trafil sťastného obrancu hostí na čiare.

V 18 minúte kopal Kučera priamy kop z 35 metrov,jeho prízemná strela prekĺzla brankárovi hostí

pomedzi ruky a nohy do siete-1:0. V 22 minúte vysunul do uličky Rosina Kresáňa ,ktorý strelou k tyči

zvýšil na 2:0. V 25 minúte sa rútil na bránu hostí L.Kalus,ktorého skopol zozadu obranca hostí,videl

však len žk. V 28 minúte dokopával priamy kop Kučeru od brvna do siete P.Rosina-3:0Po zranení

Tona Kresáňa prišlo k preskupeniu radova tiež "vymýšľaniu",našťastie však hosti boli v danej chvíli

zrelí na uterák,preto sa hralo až do konca polčasu medzi šesnátkami. Druhý polčas začal v rovnakom

duchu ako skončil prvý,aj keď hostia s ofenzívnejšími chúťkami. V 62 minúte prišla jedíná slabšia

chvíľka obrany fanclubu,ktorú využil Marcius ,ktorý strelou zvnútra šesnátky od tyče znížil na 1:3.

Črtajúcu drámu moho vzápätí zničiť Rosina,ktorý však z päťky napálil ležiaceho brankára v takmer

prázdnej bráne.Snaha hostí o zvrátenie končila pres šesnátkou,naopak Lukáš kalus ,ktorý sa rútil

na bránu hostí bol zastavný nedovolene zozadu,opäť mal byť vylúčený hráč hostí,opäť však bola

karta len žltá. 5 minút sa po aute výborne uvolnil Cichák,jeho strela však len lízala tyč.Zoči voči

brankárovi sa ocitol Michňo,no mieril len do stredu brány.Poslednú šancu zápasu mal Kučera,

ale mieril len vedľa. Víťaztvo fanclubu bolo absolútne zaslúžené,akurát mohlo byť podstatne

vyššie.

10.kolo 3.B triedy 2.5.2010 o 163o hod

Šk fan club Púchov-Podmanín 2:2(2:2)

Bodorík-Pepe,Blaho(46Cichák(80Michňo)),Moško,Ofúkaný-Kučera,Klučka J.,Kresáň,Klučka Ma.-

Rosina,Kalus L.

Hneď po rozohrávke sa po rýchlej kombinácii ocitol vo vyložnej šanci Lukáš Kalus,ale na bránu hostí

poslal malú domov.Potom prišla 15 minútovka fanclubu plná kiksov.V 3 minúte nastrelili hostia tyč.

O dve minúty sa po nedorozumení púchovskej obrany hostia tešili z vedúceho gólu. O ďaľšie

dve minúty už bolo 0:2 po ďašom kikse. V desiatej minúte to bola ďaľšia tyč.V 20 minúte si Pepe

z obrany krásne potiahol loptu až k hranice šesnástky odkiaľ vystrelil k tyči ,ale brankár hostí vyrazil

na roh.V 33 minúte po závare pred bránou hostí preoloboval obranca vlastného brankára a bolo znížené

1:2. V 38 minúte polocenter,polostrela Rosinu vypadla brankárovi hostí z rúk rovno pred Kresáňa,

ktorý nekompromisne vyrovnal. V samom závere polčasu nebezpečne vystrelil Rosina,ale brankár hostí

vyrazil na roh. V úvode druhého polčasu mal na kopačke vedúci gól,ale premeškal vhodný moment

na strelu. Fanclub mal počas durhého polčasu územnú prevahu,ale hostia neustálehrozili rýchlymi protiútokmi.

V 62 minúte po peknej kombinačnej akcii mal na kopačke gól Kučera,lae mieril nepresne. Desať minút

pred koncom mali hostia šancu na direct,keď po rohu hlavičkoval osamotený Gardian,našťastie mieril tesne

vedľa. Poslednú šancu mal v závere fanclub ,keď sa v protiútoku rútili štyria na troch,ale M.Klučka si miesto

prihrávky zvolil strelu,ktorú mu brankár vyrazil. Vzhľadom k priebhu zápasu možno považovať remízu

pre oba teamy za zaslúženú.

9. kolo 3.Btriedy 25.4.2010 o 16oo hod

Partizán Zubák-Šk fan-club Púchov 0:2(0:1)

zostava: Bodorík-Škrko(70minOfúkaný),Blaho,Kadlec,Moško-Kučera,Kresáň,Klučka J.,Klučka Ma.(80min

Michňo)-Kalus L.,Mareček(45minCichák)

Fanclub vstúpil do zápasu nervózne,keď po chybných rozohrávkach umožnil domácim v prvej desaťminútovke

získať prevahu a vyrobiť niekoľko závarov pred bránou. Gólom takmer skončil obranný zákrok Martina Moška,

našťastie Bodorík bol pozorný. v ďalšom priebehu získali hostia v strede prevahu spresnením prihrávok.

V 22 minúte bol blízko ku gólu Mareček,ktorého našiel Kresáň,ale mieril z tutovky len do brankára. V 32

minúte si na pravej strane zakombinovali bratia Klučkovci a Martin z hranice šesnástky krížnou strelou

k ľavej tyči otvoril skóre. V 32 minúte pri rohu domácich podbehol Bodorík loptu a pred zubáckym

útočníkom zívala prázdna brána,našťastie netrafil loptu. Druhý polčas sa hral medzi šesnástkami.

Domáci boli blízko ku gólu v 50 minúte keď pri bránkovej čiare chyboval Blaho,Janček poslal prihávku

na päťku ,ale Kučera stihol pred útočníkom domácich loptu špičkou poslať aj so šťastím mimo brány.

V 58 minúte sa rozhodlo o zápase,keď Lukáš Kalus z rýchleho protiútoku z polky ihriska zvýšil na 2:0.

Aj keď domáci kopali ešte 5!!priamych kopov z hranice šesnátky,bránku priamo neohrozili a Cichák,

Kučera Kalus na druhej strane svoje tutovky tiež zahodili,stav sa už do konca zápasu nezmenil

a tak sa fanclub tešil v tejto sezóne z prvého víťaztva na súperovej pôde.